در زندگی امروزه مخصوصا در شهر های بزرگ با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی ومشغله زیاد افراد خانواده و کمبود وقت ، نیاز مبرم به ابزاری که بتواند به کمک انسان امده و در اداره امور منزل ما را همراهی کند ، بسیار ضروری بنظر میرسد. مخصوصا زمانی که پای امنیت هم در میان باشد ،که در این زمینه پیشنهاد سیستم خانه هوشمند(smsrt home)منطقی و الزامی به نظر می رسد.
این سیستم به صورت انلاین بوده و توسط موبایل و کامپیوتر از کیلومترها دورتر حتی از کشورهای دیگر توسط شما قابل کنترل ودسترسی میباشد . با نصب این سیستم شما میتوانید به کلیه وسائل داخل منزل دسترسی داشته باشید و تک تک این وسائل را هر لحظه کنترل و برنامه ریزی نمایید.
این سیستم تقریباٌ هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید از مشاهده دوربینهای داخل و خارج منزل گرفته تا کنترل تلوزیون ،ظبط برنامه مورد دلخواه ،بکار انداختن یا خاموش کردن وسایل سرمایش و گرمایش ،تا شنود داخل ساختمان و اعلام سرقت و قفل کردن دربها و….. را در کنترل خود دراورید.

هوشمند سازی خانه چگونه انجام میشود

تمامی این سیستم بدون دستکاری در سیم کشی منزل قابل نصب میباشد و در واقع بانصب این سیستم چند خدمتکار و نگهبان را بخدمت گرفته اید ودیگر نگران حضور فیزیکی خود در منزل جهت رسیدگی به امور نیستید. مثلا فکر کنید صبح که فرزندتان را به مدرسه رسانده اید،پس از اینکه کیلومترها دورتر سر کار خود هستید او به شما زنگ میزند و میگوید یادتان رفته کلید منزل را به او بدهید،! در حالت عادی شما باید با نگرانی وعجله از محل کار خود خارج شده و روزتان را با مشکلات ودرگیری بسیار به پایان برسانید.
ولی بانصب این سیستم شما فقط با وارد شدن به اپلیکیشن موبایلتان ،در عرض چند ثانیه درب را برای او باز کرده و از ورود فرزندتان اطمینان حاصل میکنید..! با نصب این سیستم هم در هزینه ها صرفه جویی میکنید و هم ارامش واطمینان را به خودوخانواده هدیه میدهید . نصب سیستم خانه هوشمند هزینه نیست ، بلکه جلوگیری از هزینه است.

خانه هوشمند

تکنولوژی خورشیدیخانه هوشمندصبا سولار

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *